Czy dieta pudełkowa jest dla Ciebie ?

Dbasz o zdrowie. Dbasz o siebie. Chcesz jeść zdrowo i naturalnie ale to wymaga czasu, zaangażowania i wiedzy. Trzeba liczyć kalorie, umieć zbilansować posiłek i skomponować menu na cały dzień lub tydzień. Trzeba też przygotować coś smacznego i zdrowego własnymi rękoma. Nie każdy to potrafi i nie każdy umie. Jesteś na diecie ? Dużo trenujesz, chcesz się odchudzić, przeszedłeś na weganizm, masz Hashimoto ?  Brak Ci czasu ?

Rozwiązaniem Twoich problemów może być dieta pudełkowa z dostawą. Coraz więcej osób korzysta z diety pudełkowej. Taki sposób odżywiania staje się coraz bardziej popularny. Catering dietetyczny to recepta na nękające nas kłopoty i dylematy żywieniowe. Z pewnością znasz kogoś kto rano odbiera przesyłkę i do wieczora cieszy się zdrowymi, zbilansowanymi i pysznymi potrawami. Nadszedł czas żebyś i Ty spróbował ! 

Catering dietetyczny Poznań opracowany przez firmę Fit Apetit jest stworzony dla osób, którym zależy na zdrowiu i kondycji. Firma Fit Apetit dostarcza potrawy wręcz doskonałe. Posiłki komponowane są przez doświadczonych dietetyków zgodnie z najnowszą wiedzą w tym zakresie. Przygotowywane ze świeżych składników wysokiej jakości przez wykwalifikowanych kucharzy. Podczas przygotowywania posiłków zachowywany jest ścisły reżim sanitarny. Jedzenie zapakowane w higieniczne pojemniki i estetyczne torby jest szybko i bezpiecznie dostarczane rano pod Twoje drzwi. Jeżeli zależy Ci na ratowaniu świata istnieje możliwość wyboru opakowań ekologicznych. Catering dietetyczny z dostawą  to wygodne rozwiązanie ułatwiające realizację postanowień dotyczących zdrowego odżywiania czy zrzucenia zbędnych kilogramów.  

Na stronach https://www.fitapetit.com.pl/  możesz zamówić różne rodzaje posiłków w zależności od potrzeb czy upodobań. Możesz wybierać pomiędzy:

  • Slimfit – zbilansowane posiłki stworzone dla osób dbających o sylwetkę i dobre samopoczucie. Niska kaloryczność, składniki pokrywające codzienne zapotrzebowanie zadbają o sylwetkę. Smak i aromat o dobre samopoczucie.
  • Gluten & Diary Free – idealne dla osób nietolerujących glutenu i nabiału. Doskonały wybór gdy cierpisz na alergie lub nęka Cię Hashimoto.
  • Vegan – wyłącznie produkty roślinne. Znajdziemy tu zboża, owoce, warzywa, w tym strączkowe. Nieważne czy jesteś na diecie wegańskiej z wyboru czy z konieczności. Ta opcja jest dla Ciebie najlepsza !
  • Low Carb – dieta niskowęglowodanowa ze zwiększoną ilością białka, to sycąca opcja zdecydowanie przyspieszająca metabolizm. Doskonały wybór dla odchudzających się !
  • Sport – zbilansowane posiłki dla osób aktywnych fizycznie i regularnie trenujących. Dieta wysokobiałkowa i wysokowęglowodanowa. Dostarcza optymalną ilość makro i mikroskładników, uzupełnia braki. Korzystnie wpływa na masę mięśniową !
  • Keto Power – posiłki bazujące na bardzo popularnej obecnie diecie Keto. Gwarantują spadek wagi ciała. Zapewniają dobre samopoczucie. Wspomagają leczenie cukrzycy i nadciśnienia.  Zawartość węglowodanów nie przekracza 10 % !
  • Perfect Match – posiłki dla dietetycznych smakoszy. Najlepsze i najbardziej popularne dania z poszczególnych pakietów. Możesz być trochę “slim”, trochę “sport” a nawet trochę “vegan”. Spróbujesz wszystkiego !

 

FIT APETIT działa już w prawie każdym dużym mieście w Polsce. Jeżeli nie jesteś pewien czy dowiozą pudełka do Ciebie wystarczy, że wpiszesz kod pocztowy. 

Codziennie masz do wyboru 15 dań. Menu opracowywane jest na tydzień. Wiesz czego możesz się spodziewać. Masz duży wybór. Możesz wybrać to co lubisz. Posiłki możesz zamawiać z 72 h wyprzedzeniem. Całodzienne wyżywienie to 5 posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Jeżeli nie chcesz nie musisz zamawiać tak dużego zestawu. Możesz wybrać trzy posiłki  albo tylko obiad. Masz również wybór co do kaloryczności. Zakres od 1000 kcal do 4000 kcal. Diety dostępne są też w pakietach. Posiłki są wtedy tańsze. 

Każdy posiłek jest odpowiednio opisany. Będziesz znać jego skład, kaloryczność, zawartość soli, makro i mikroelementów, tłuszczów z podziałem na nasycone i nienasycone

Jeżeli nie jesteś pewien czy jedzenie pudełkowe jest dla Ciebie na stronie https://www.fitapetit.com.pl/ możesz zamówić zestaw próbny. Taka niezobowiązująca możliwość pozwoli Ci na zapoznanie się z ofertą i podjęcie decyzji. 

Firma FitApetit oferuje:
– 
catering dietetyczny Warszawa
– 
catering dietetyczny Wrocław
– 
catering dietetyczny Kraków

Zapraszamy!