Jak szybko schudnąć? Analiza i Opinie.

Odchudzanie to proces trudny dla każdego. Nagle musimy zrezygnować z ukochanych ciasteczek, zamienić chipsy na zdrowe przekąski, a jedzone na mieście fast foody, na kurczaka z ryżem i warzywami. I jak tutaj w tym wszystkim przetrwać? Co zrobić, aby zrzucić zbędne kilogramy, ale nie popaść przy tym w depresję? W tym artykule postaramy się dokładnie pokazać, na co warto stawiać, aby odchudzanie nie okazało się być katorgą, którą po tygodniu po prostu będziemy musieli przerwać.

Na co należy zwrócić uwagę? Co jest istotne? Wiadomo, iż podstawą jest dieta i aktywność. Jeśli te dwa elementy połączymy w odpowiednią całość, wówczas z pewnością uda nam się zrzucić zbędne kilogramy i nadmiar tkanki tłuszczowej. Poniżej odnajdziemy najważniejsze zasady których warto się trzymać.

Umiar we wszystkim i zdrowy rozsądek to podstawa!

Bardzo często decydując się na dietę, od razu chcemy podejść do całego procesu niezwykle perfekcyjnie, a to właśnie często prowadzi do tego, że zanim zaczniemy już rezygnujemy. Najważniejszy jest umiar we wszystkim, jak również i zdrowy rozsądek. Dotyczy to zarówno aktywności, jak również i diety. Nie chodzi o to, aby ćwiczyć siedem razy dziennie, ale żeby odpowiednio rozłożyć aktywność, pamiętając przy tym również i o samej regeneracji, która jest tak samo ważna, jak trening.

Jeśli chodzi zaś o dietę, najważniejsze jest to, aby nie od razu rezygnować ze wszystkiego, co lubimy, bo szybko zacznie nas w tym kierunku ciągnąć. Dobrym rozwiązaniem jest tak zwany cheat day, a więc mamy jeden dzień w tygodniu, gdzie po prostu pozwalamy sobie na nieco więcej, niż na co dzień. W ten sposób wiemy, na co czekamy i nie przychodzą dziwne myśli, by zjeść tabliczkę czekolady, chipsy, czy ociekające tłuszczem fast foody.

Dieta bez głodówek i radykalnych cięć!

Wiele osób stosuje diety głodówki, a więc nie jemy prawie nic lub jemy naprawdę bardzo mało, co sprawia, że nasz organizm nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Wiadomo, iż aby schudnąć trzeba jeść mniej, niż potrzebuje tego organizm. Nie chodzi tutaj jednak o to, by przez całe dnie nic nie jeść, bo prowadzi to do efektu odwrotnego, niż zamierzony. Głodówki powodują spowolnienie metabolizmu, magazynowanie tkanki tłuszczowej na jeszcze gorszy czas, złe samopoczucie i szybkie zaprzestanie walki z nadmiarem kilogramów. Jeśli układamy sobie odpowiednią dietę, bardzo ważne jest to, aby zacząć od odpowiedniej ilości kalorii, którą najlepiej wyliczy nam dietetyk, a następnie krok po kroku, z tygodnia na tydzień delikatnie ją ucinać. Nie warto postawić na diety 1000 czy 1200 kalorii, gdyż nie są one dobrym rozwiązaniem tak naprawdę dla nikogo.

Suplementy na odchudzanie – SlimBerry

Jednym z ciekawych sposobów na odchudzanie jest stosowanie specjalnych suplementów diety. Jednym z takich produktów jest SlimBerry. Jest to preparat dostępny od 2017 roku. Jego oferta jest jedną z najpopularniejszych przez co cieszy się sporym zainteresowaniem. Dzięki wieloskładnikowemu działaniu, może wspomóc zrzucenie zbędnych kilogramów. Co ciekawe, aktualne opinie o Slimberry świadczą o jego skuteczności. Produkt jest dostępny nieprzerwanie od 2017 roku z pozytywnymi recenzjami blogerów.

Jednym ze składników w którym znajdziemy w produkcie jest aronia. Jagody aronii znane są ze swoich odchudzających właściwości. Świadczą o tym również badania https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31152545

Produkt przy odpowiednim stosowaniu nie powinien powodować skutków ubocznych. Dostępny jest w cenie 137 złotych.

Aktywność dostosowana do naszych możliwości!

Wielu z nas decydując się na odchudzanie, od razu zaczyna stawiać na wszelkie dyscypliny sportowe. Kupujemy karnet na siłownię, biegamy z koleżanką wieczorową porą, w salonie pojawia się rowerek stacjonarny. Nie o to w tym wszystkim chodzi. Najważniejsze jest wprowadzić aktywność na miarę naszych możliwości. Mamy spalać kalorie, ale jednocześnie i czuć z tego radość i przyjemność. Nie róbmy niczego na siłę, nie stawiajmy na zbyt dużo ćwiczeń, bo w pewnym momencie nasz organizm powie dość. Wybierzmy 3 – 4 dni treningów, a w pozostałe dni możemy postawić rekreacyjnie na rower lub na spacer. Aktywność ma uwalniać mnóstwo endorfin, a nie być dla nas wykańczającym i mało przyjemnym elementem dnia.

Jeśli na powyższe elementy zwrócimy uwagę, z pewnością uda nam się osiągnąć wymarzony efekt. Kilka prostych kroków, odpowiednie podejście, zbilansowana dieta i aktywność, a upragniona, idealna sylwetka będzie tylko kwestią czasu.