kup-opinie-facebook-na-wypromowani.jpg

Jak zdobyć dobre opinie Google i Facebook?

Prowadzenie biznesu online nie ogranicza się wyłącznie do odbierania maili i wysyłania zamówionych towarów. Trzeba też dbać o wysoki standard obsługi klienta oraz nieustannie reklamować swoją stronę internetową. Najpopularniejszym rozwiązaniem na marketing w internecie jest jednak założenie profilu firmowego na Facebooku i wizytówki w Mapach Google i po prostu dbanie o dobre opinie w Internecie. Jak zacząć zdobywać dobre opinie Google i Facebook? W tym artykule zdradzimy najlepsze sposoby na podniesienie oceny swojej firmy i rozkręcenie mało znanych wizytówek.

  1. Dlaczego pozytywne opinie Google i Facebook są ważne
  2. Czy kupowanie opinii ma sens?
  3. Duża ilość wyświetleń

Przedsiębiorcy, którzy dbają o klienta, liczą na to, że ich praca zostanie doceniona. Niestety, czasami nawet świetna obsługa i niskie ceny mogą okazać się niewystarczające do tego, aby klienci wystawili pozytywne opinie Google. Dobrym rozwiązaniem jest jednak kupno opinii Google, aby nieco wypromować swoją wizytówkę. Duża ilość ocen, sprawi, że inny klienci będą zdecydowanie bardziej skłonni do napisania swojej recenzji, co jeszcze bardziej napędzi rozwój naszej firmy. Serwis Wypromowani.pl oferuje zakup prawdziwych opinii Google i Facebook, przygotowanych przez profesjonalnych copywriterów. Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje taka usługa i czy warto zdecydować się na zakup? W tym artykule odpowiemy na to pytanie.

Dlaczego pozytywne opinie Google i Facebook są ważne

Chociaż opinie w sieci mają bardzo duży wpływ na to, czy potencjalni klienci zdecydują się złożyć zamówienie lub skorzystać z naszej usługi, wielu przedsiębiorców wciąż nie korzysta z tych możliwości.

Jest to błąd, który nie tylko obniża ilość nowych klientów, ale z czasem może nawet doprowadzić do zmniejszenia liczby zamówień. Dlaczego tak się dzieje? Klienci, decydując się na zakup coraz częściej sprawdzają opinie o firmie w internecie, między innymi w usłudze Google i na Facebooku. Firmy, które cieszą się dużą ilością pozytywnych ocen zdecydowanie częściej są polecane i wyświetlają się potencjalnym klientom wyżej w wynikach wyszukiwania. To jednak nie wszystko. Dzięki recenzjom klient może szybko sprawdzić, czy firma rzeczywiście oferuje produkty i usługi wysokiej jakości.

Warto więc już teraz stworzyć wizytówki firmy w tych serwisach i prosić klientów o to, aby zostawili opinie. Czasami jednak internauci zamieszczają nieprawdziwe oceny oraz opinie, co może psuć wizerunek w sieci. O ile prawdziwe opinie można próbować wyjaśnić i poprosić niezadowolonego klienta o zmianę oceny, to niektóre z nich dodawane są przez osoby, które tak naprawdę nawet nie skorzystały z oferty (nieuczciwa konkurencja). W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest usługa opinie google kup, dzięki której można ukryć negatywną ocenę wśród wielu pozytywnych komentarzy. Nic więc dziwnego, że rozwiązanie typu kup opinie Google polecane jest różnym firmom bez względu na rodzaj prowadzonej działalności. To szybki sposób na zdobycie dużej ilości pozytywnych opinii i skuteczna metoda na wypromowanie dowolnej wizytówki.

opinie-google-kup.jpg

Czy kupowanie opinii ma sens?

Można oczywiście zastanawiać się, czy podejście na zasadzie kup opinie jest uczciwe wobec klientów. Jednocześnie trzeba mieć świadomość, że pozytywne opinie rzadko kiedy są dodawane przez zadowolonych klientów. Jeżeli natomiast nie będą z jakiegoś powodu zadowoleni, od razu zamieszczą negatywne recenzje Google. Utrudnia to później prowadzenie biznesu, więc skoro opinie w Google można łatwo kupić, to warto skorzystać z takiego rozwiązania. Najtańsze pakiety zaczynają się już od 10zł / opinia, a cena w przypadku większych ilości oczywiście jeszcze spada. Wszystko jednak zależy od modelu prowadzonej działalności, aktualnej liczby ocen czy czasu, który copywriter musi poświęcić na napisanie tekstów. Zdecydowanie najtaniej jest dostarczyć treść ocen a firma taka jak Wypromowani.pl po prostu wystawi je za nas.

Na tej samej zasadzie działają opinie Facebook wymiernie nazywane recenzjami. Jeżeli są pozytywne, potencjalni klienci będą chcieli skorzystać z oferty. W przypadku małych lub nowych firm, warto jednak kupić opinie na facebooku, by szybciej wypromować wizytówkę i trafić do nowej grupy odbiorczej. Serwis Wypromowani, może również pomóc i w tej promocji. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i poprosić o wycenę. To nic nie kosztuje i nie zobowiązuje nas do opłacenia usługi.

Warto zastanowić się więc nad zakupem pozytywnych opinii, ponieważ negatywne recenzje mogą bardzo zniechęcić klientów przed skorzystaniem z naszych usług.

kup-pozytywne-opinie-google.jpg

Duża ilość wyświetleń

Chociaż wyświetlenia TikTok nie przekładają się na pozytywne komentarze, to dla wielu osób duża popularność w tym serwisie ma ogromne znaczenie. Wiele firm decyduje się na założenie konta na TikToku i wykorzystanie gigantycznych zasięgów platformy do rozwoju swojej firmy. Dobrym przykładem może być firma zbitaszybka, która na swoim koncie ma prawie 100 tysięcy obserwujących. Dla firm i osób, które chcą ułatwić sobie dotarcie do nowych odbiorców polecamy zainwestować w TikTok wyświetlenia, które pochodzą z prawdziwych polskich kont. Oferta Wypromowani na wyświetlenia na tiktok dostępna jest już od 0,99 zł i pozwala nabić dowolną ilość wyświetleń w krótkim czasie.

kup-opinie-facebook-na-wypromowani.jpg