Produkty 4Fizjo w sklepie Flyingrose

Szukasz polskiej marki, która produkuje bardzo dobrej jakości sprzęt do ćwiczeń? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą 4FIZJO! Ta niezwykła firma, która powstała z pasji do fizjoterapii i sportu, oferuje bogaty wybór akcesoriów fitness, które sprawdzą się w każdej profesjonalnej i domowej siłowni. Produkty 4FIZJO są niezawodne, wytrzymałe i cechują się bardzo estetycznym wyglądem. 4FIZJO to bardzo popularna marka wśród osób, które zawodowo zajmują się aktywnością fizyczną i posiadają duże zaufanie wśród klientów klubów fitness. Polska firma 4FIZJO zyskała również uznanie u fizjoterapeutów, którzy przykładają dużą uwagę do bezpieczeństwa ćwiczeń i ich zastosowaniu w przywracaniu zdrowia u pacjentów. Dodatkowo akcesoria 4FIZJO jest często spotykane u zawodowych sportowców, jak i u amatorów.

Polska marka fitness

4FIZJO bardzo dynamicznie się rozwija i zajmuje kolejne segmenty rynku sprzętu sportowego. Wysoka jakość stosowanych materiałów, jak i ich wytrzymałość sprawiły, że firma szybko zyskała zadowolone grono klientów. Cały czas cieszy się poleceniami i dużym zaufaniem.

Taśmy gumowe do ćwiczeń

Niezwykle udanym produktem marki są taśmy do ćwiczeń. Oferowany przez 4FIZJO zestaw taśm, to sposób na świetne urozmaicenie treningu oraz zyskanie nowych możliwości. Regularne korzystanie z taśm pomaga poprawić zakres ruchu w stawach i siłę mięśni. Zestaw taśm zawiera pięć gum, które posiadają różny stopień oporu. Właściwe wykorzystanie taśm pozwoli na stopniowy progres oraz maksymalne wykorzystanie aktualnych możliwości. Gumy można dostosować do własnych potrzeb, co cenią sobie klienci. Podkreślają też, że gumy nie parcieją, są wytrzymałe i odporne na pękanie. Zestaw taśm można wyszukać pod nazwą Zestaw Mini Band.

W ofercie 4FIZJO znajdują się również długie gumy do ćwiczeń. Są lekkie, wytrzymałe i idealnie nadają się do wzięcia w podróż, czy na ćwiczenia w parku. Taśmy, które posiadają różną siłę oporu, są wykorzystywane na szeroką skalę. Ich główną zaletą jest to, że umożliwiają one ćwiczenia z wykorzystaniem ruchu podobnego do tego, który jest wykonywany na maszynach w siłowni. Długie gumy do ćwiczeń mogą również służyć do pociągania na drążku. Gum szukaj pod hasłem „Gumy Power Band 4FIZJO”. Zajmują one niewiele miejsca, co jest ich dodatkowym atutem.

4FIZJO to bogata oferta różnych przyrządów do ćwiczeń.

4FIZJO posiada w swoim asortymencie jeszcze wiele innych akcesoriów. Dużą popularnością cieszą się rollery, piłki do ćwiczeń i do masażu, piłki rehabilitacyjne oraz maty sensoryczne (doskonałe do akupresury).