Realizacja zleceń na wyroby chłonne przez Internet – pieluchomajtki, majtki chłonne, wkładki itp.

Istnieje kilka kategorii pacjentów, którzy są uprawnieni do zakupu wyrobów chłonnych z refundacją. Kiedyś, było to możliwe jedynie w punktach stacjonarnych, ale obecnie przepisy dopuszczają możliwość nabycia środków chłonnych również online. Oznacza to dużą wygodę, a także brak konieczności udawania się do punktów stacjonarnych.

Pieluchomajtki refundacja NFZ w sklepie medycznym

Wśród sklepów medycznych online można znaleźć między innymi ortomedico.pl, gdzie dostępna jest szeroka gama wyrobów chłonnych dla pacjentów w różnym wieku i obu płci. Taka forma dokonywania zakupów jest znacznym ułatwieniem dla wszystkich chorych, szczególnie w dobie pandemii COVID-19, kiedy wszystkie osoby o słabszej odporności powinny unikać skupisk ludzkich oraz miejsc stanowiących potencjalne zagrożenie.

Dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa, pacjenci mogą nabyć pieluchomajtki refundacja NFZ i inne wyroby medyczne z wysyłką do domu. Co istotne, wszelkie zamówienia na produkty refundowane są wysyłane bezpłatnie – dzięki czemu chory nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, a produkty są przesyłane bezpośrednio na jego adres domowy. To duża wygoda oraz szybkość, umożliwiająca pozyskanie niezbędnych produktów w wygodnym terminie.

Gdzie zrealizować refundację NFZ na wyroby chłonne i w jaki sposób?

Aby zakupić niezbędne produkty chłonne (takie jak pieluchomajtki czy majtki chłonne) wystarczy wejść na stronę ortomedico.pl i wypełnić prosty formularz. Co istotne, platforma służy do bieżącej realizacji zamówień – co oznacza, że nie ryzyko iż zakupionych produktów nie ma na magazynie jest niemalże zerowe.

W celu realizacji zlecenia, należy wypełnić prosty i intuicyjny formularz znajdujący się na stronie, podając dane znajdujące się na zleceniu pacjenta. Pierwszą rzeczą, o jaką pytany jest klient, jest kod refundacji. Ma on szczególne znaczenie, w związku z czym koniecznym jest, aby odpowiednio go podać, nie przekręcając. W razie wątpliwości, gdzie znajduje się kod lub jak go odczytać – można zwrócić się do obsługi sklepu z prośbą o pomoc. Po wybraniu kodu refundacji, istnieje możliwość złożenia zamówienia, a także wyliczenia całkowitych kosztów i opłacenia ich za pośrednictwem internetu.

Pieluchomatjki refundacja NFZ – korzystnie finansowo, bez wychodzenia z domu

Na szczęście, wygodna możliwość dokonania zamówienia w domowym zaciszu oznacza szybką przesyłkę bez konieczności wychodzenia do apteki czy sklepu medycznego. Nawet jeśli realizacja zlecenia została rozpoczęta w innym miejscu (na przykład punkcie stacjonarnym), istnieje możliwość dokończenia go w innym, internetowym sklepie.

Jeżeli zlecenie zostało wystawione na starych zasadach – również istnieje możliwość realizacji go online wraz z kartą zaopatrzenia. Zalecane jest bezgotówkowe uiszczenie należności za pomocą płatności internetowej w celu uniknięcia opłacania zamówienia bezpośrednio u kuriera, w formie gotówkowej. To zwiększa bezpieczeństwo obydwu stron transakcji, co jest szczególnie istotne podczas pandemii koronawirusa.