Rozwiązania dla osób borykających się z zabrudzeniami i zarazkami

Porządek stanowi priorytet w Twojej działalności? Szukasz rozwiązania, które zapewni Ci bezpieczeństwo oraz higienę w każdych okolicznościach? Sprawdź z jakich rozwiązań powinieneś skorzystać!

Bakterie oraz wirusy to w dzisiejszych czasach bardzo duża zmora właścicieli hal produkcyjnych, magazynów i przede wszystkim działalności skoncentrowanych na hodowli zwierząt. Takie otoczenie wymaga specjalnego podejścia, ponieważ pojawiające się zabrudzenia często są ciężkie do usunięcia. Niejednokrotnie zmagałeś się z tłustymi plamami czy błotem na swojej posadce? Standardowe rozwiązania przestały być satysfakcjonujące?

Wypróbuj maty dezynfekcyjne czyli całkowity hit w walce z nieporządkiem i bakteriami. Produkt ten pozwala na nieograniczone i komfortowe funkcjonowanie bez konieczności ciągłego sprzątania. Maty dezynfekujące wypełniane są specjalnym płynem, który zabija zarazki i sprawia, że obuwie oraz kopyta zwierząt są czyste. Maty dezynfekcyjne są niemal bezobsługowe – wystarczy, że regularnie będziesz wymieniał preparat oraz umieścisz matę pod zadaszeniem. Z takim podejściem funkcjonalnością produktu można się cieszyć przez wiele lat!

Pokonaj brud raz na zawsze z latami dezynfekcyjnymi!

Maty dezynfekujące choć opierają się na prostej zasadzie działania gwarantują właścicielom komfortowe warunki do pracy. Wszystkie propozycje wykonane są z najwyższej jakości materiału, zabezpieczonego przed rozerwaniem czy uszkodzeniem. Specjalna pianka ogranicza wilgotność, a co za tym idzie podłoże pozostaje suche. Pierwsza powłoka służy jako wycieraczka czyli ogranicza ilość patogenów dostających się do wnętrza. Maty dezynfekujące są więc pomysłem sprawdzającym się zarówno w magazynach jak również budynkach dla zwierząt. Opcje te spełniają wszystkie normy i kryteria weterynaryjne. Są bezpieczne i skuteczne. Maty w trosce o łatwe i efektywne czyszczenie zostały wyposażone w specjalny zamek, dzięki któremu możliwe jest zdejmowanie powłok. W celu zachowania pełnej skuteczności należy umieścić maty dezynfekcyjne przy każdym wejściu do budynku. Tworzywo powinno zostać nasączone sugerowanym płynem. W okresie zimowym konieczne jest zastosowanie dodatkowo środka przeciw zamarzaniu, ponieważ może dojść do uszkodzenia wkładu chłonnego. Z tego typu produktem szybko zauważy się zmiany w użytkowaniu budynku.