Technologia laserowa – sposób na gładką i pełną blasku skórę

Pielęgnacja ciała bywa czasochłonna. Niektóre z defektów urody wymagają również specjalistycznych działań. W tym przypadku z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która pomoże uporać się z problemem nadmiernego owłosienia, przebarwieniami czy widocznymi naczynkami.

1. Laserowe usuwanie przebarwień i zamykanie naczynek – dla kogo?
2. Laserowe usuwanie owłosienia – na czym to polega?

Laserowe usuwanie przebarwień i zamykanie naczynek – dla kogo?

Większość kobiet marzy o gładkiej skórze bez przebarwień i nadmiernego owłosienia.
Nie zawsze jednak osiągnąć można to standardową pielęgnacją i drogeryjnymi kosmetykami. Szczególnie jeśli zależy nam na długotrwałym efekcie.
W takim wypadku warto rozważyć wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które pomogą pozbyć się niechcianych wykwitów skórnych.
Laserowe zamykanie naczynek Gdańsk jest przeznaczone dla wszystkich osób, które borykają się z problemem pojawiającego się rumienia. Nieestetyczne czerwone przebarwienia mogą pojawiać się na skórze z wielu powodów- hormonów, spożycia alkoholu, czy stresu. Zamknięcie naczynek laserem pomoże ograniczyć lub zlikwidować tę przypadłość. Technologia laserowa pomaga również pozbyć się piegów i innych zmian barwnikowych. Usuwanie przebarwień Gdańsk to dobry sposób na uzyskanie gładkiej, pełnej blasku skóry.

Laserowe usuwanie owłosienia – na czym to polega?

Regularne usuwanie owłosienia z ciała jest nie tylko czasochłonne, ale może prowadzić również do podrażnienia skóry. Mimo to niewiele kobiet jest w stanie zrezygnować z tego typu zabiegu. W takim wypadku odpowiednim rozwiązaniem, które nie powoduje skutków ubocznych, może być depilacja laserowa. Technika polega na podgrzaniu mieszka włosowego laserem w taki sposób, aby uległ zniszczeniu. W efekcie cebulki są usuwane na stałe. Co ważne, zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Dodatkowo eliminuje problemy ze skórą, takie jak wrastające włoski, które są często spotykaną przypadłością po usuwaniu włosków innymi metodami. W przypadku depilacji laserowej liczyć można na szybkie efekty. Już po pierwszym zabiegu wypaść może do 70% włosów.
Depilacja laserowa Gdańsk przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Do najpopularniejszych zabiegów dla kobiet należy usuwanie owłosienia depilacja nóg, bikini czy wąsika. Mężczyźni mogą natomiast zdecydować się na regulacje owłosienia na plechach, karku, szyi czy brwiach.
Zabieg laserowego usuwania owłosienia jest zatem przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą szybko i na długo pozbyć się niechcianych włosków.