W-sensor, czyli jak zmienić wymiar przyjemności masażu w fotelach masujących

Technologia z każdym rokiem jest na coraz wyższym poziomie. Tempo rozwoju jest oszałamiające. Różnice zauważyć można w każdym sektorze naszego życia – niezależnie, czy chodzi o motoryzację, wyposażenie IT, telekomunikację, czy chociażby fotele mz masażem

Jeszcze kilka lat temu, najbardziej prestiżowe fotele do masażu oferowały nam zaledwie 1, maksymalnie 2 programy. Były to mało skomplikowane układy mechaniczne, oparte na bardzo prostych systemach wykorzystujących rolki masujące. Obecnie najbardziej rozbudowane konstrukcje zapewniają nam dostęp do inteligentnego interfejsu i kilkudziesięciu funkcji. Przykładem takiego produktu może być m.in. system W-sensor w fotelu Fujiiryoki JP1000, który dostępny jest w ofercie Rest Lords. 

W-sensor – co to jest i jak działa?

W-sensor to nic innego jak inteligentny skaner kręgosłupa. Dzięki niemu użytkownik otrzymuje perfekcyjnie spersonalizowany masaż, który dostosowany jest do ciała, krzywizny kręgosłupa i oczekiwań. Czy taka propozycja nie brzmi atrakcyjnie? Bez wątpienia jest ona godna uwagi. 

Jak działa W-sensor w fotelu Fujiiryoki JP1000? Kwestie techniczne nie są przedstawione przez producenta, więc ciężko jest jednoznacznie określić, jakie komponenty i technologia są wykorzystywane. Skanery organizmu są jednak popularną technologią, która ma wiele zastosowań. Dzięki niej możemy w prosty sposób poprawić komfort naszego życia. 

Czy tylko Fujiiryoki JP1000 posiada taką możliwość? Chociaż jest to fotel masujący z najwyższej półki pod względem jakości i zaawansowania technologicznego, skaner kręgosłupa zamontowany jest również w Massaggio Stravagante. Warto jednak zauważyć, że jeden fotel kosztuje w Rest Lords ponad 32 tysiące złotych, natomiast drugi jest dosłownie dwukrotnie tańszy. Jeśli więc zależy Ci na tej konkretnej funkcjonalności, nie musisz obawiać się niesamowicie wysokich kosztów zakupu, które obciążą Twój prywatny budżet. 

Jak zmieniają się doznania użytkowników?

Gdy kupujesz obuwie w ciemno, może okazać się, że dany produkt będzie niedopasowany do Twojego indywidualnego kształtu stopy lub nawet jej wielkości. Z fotelami masującymi jest bardzo podobnie. Jeśli oferują one standardowe umieszczenie rolek i jeden podstawowy program, będzie wymuszać on od użytkownika dostosowanie się do swojej budowy. Nie jesteśmy jednak w stanie zmienić swojego wzrostu, krzywizny kręgosłupa, czy sylwetki z dnia na dzień. Kiedy programów jest kilka, pojawia się również więcej możliwości. Oznacza to, że jest większa szansa na dopasowanie masażu do oczekiwań. Jeśli jednak dysponujesz technologią W-sensor skanującą organizm, możesz spodziewać się, że masaż będzie w pełni spersonalizowany. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej spektakularnej propozycji? Sprawdź więc pełną ofertę fotela, który zaskoczy swoim zaawansowaniem nawet najbardziej wymagających klientów i użytkowników. Można powiedzieć, że jest to najbardziej prestiżowa konstrukcja na rynku.

Artykuł sponsorowany