Czym zajmował się Doktor Podbielski?

Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że dr Podbielski całe swoje życie poświęcił pomaganiu innym. Początkowo skupiał się na zwierzętach, a z czasem zaczął leczyć również ludzi. Wszystko za sprawą preparatu TP2 bogatego w mikroelementy, których cenne właściwości pozytywnie wpływają na funkcjonowanie całego organizmu, a także pozwalają leczyć nowotwory. Jak dokładnie wygląda życie zawodowe Doktora Podbielskiego? 

 

Od weterynarii do wynalezienia preparatu TP2

Młody Tadeusz Podbielski po ukończeniu gimnazjum postanowił udać się na Wydział Weterynaryjny Uniwersytetu Warszawskiego. Chciał bowiem związać swoją przyszłość z pomaganiem zwierzętom i leczeniem ich. I przez kilka lat po ukończeniu studiów doskonale spełniał się w roli weterynarza. Wszystko przerwała II wojna światowa, podczas której Doktor Podbielski dostał się do niemieckiej niewoli. Kiedy się z niej wydostał, wraz z żoną postanowił osiedlić się w Międzyrzeczu Wielkopolskim, gdzie podjął pracę powiatowego lekarza weterynarii. I jak się później okazało, to właśnie wtedy nastąpił w jego życiu przełom, który dał początek wielkiemu przedsięwzięciu.

 

Ale przejdźmy do sedna. Otóż podczas pracy z bydłem dr Podbielski doszedł do zaskakującego odkrycia. Mianowicie zdecydowanie częściej chorowało bydło, które pasło się na glebach ubogich w mikroelementy. Wtedy to powstał pierwszy preparat zawierający cenne pierwiastki, pozwalające uleczyć chore bydło, a także zapobiec ponownemu zachorowaniu. Doktor Podbielski tak bardzo zafascynował się działaniem mikroelementów i ich cudownymi właściwościami, że postanowił wraz z małżonką samemu testować swój wynalazek. Pozytywne efekty sprawiły, że zechciał podzielić się swoim preparatem z innymi, którzy borykali się z różnymi chorobami, uchodzącymi za nieuleczalne. I trudno jest sobie wyobrazić bardziej satysfakcjonującą odpowiedź zwrotną niż podziękowania za uratowanie życia. Bo preparat TP2 wielu ludziom pozwolił wrócić do zdrowia, mimo że lekarze nie dawali na to szans. Warto dodać, że pierwszym preparatem Doktora Podbielskiego był preparat TP1, który doskonalił on przez blisko pięćdziesiąt lat, aż w końcu rozpoczęto produkcję preparatu TP2. 

 

TP2 – preparat przebadany laboratoryjnie

Dostępny obecnie na stronie internetowej Fundacji Doktora Podbielskiego, czyli podbielski.pl, preparat TP2 można zamówić za darmo. Tym samym nawet osoby w trudnej sytuacji materialnej mogą korzystać z jego uzdrawiających właściwości. A te zostały potwierdzone badaniami w laboratorium. Bo kiedy okazało się, że mnóstwo osób zgłasza fakt wyzdrowienia, to też postanowiono dokładnie przyjrzeć się tej kwestii i wziąć pod lupę niektóre typy nowotworów. Tam też okazało się, że komórki nowotworowe w znacznym stopniu giną w następnie naniesienia na nie preparatu TP2, dostępnego dziś na stronie Fundacji – podbielski.pl. Jeżeli chodzi o raka płuc, jelita grubego, piersi i jajnika, to preparat TP pozwala na zniszczeniu aż 96-97% komórek nowotworowych. Natomiast przy raku prostaty liczba ta wynosiła 78%. Wyniki tych badań dowodzą temu, że leczenie raka naturalnymi metodami, a mianowicie mikroelementami, jest jak najbardziej możliwe. I odkrycie to jest zasługą wieloletniej pracy Doktora Podbielskiego. 

 

Choć Doktor Podbielski rozpoczynał swoją pracę jako weterynarz, to zapisał się w historii, jako twórca preparatu TP2, który pomaga w wielu schorzeniach, a także w leczeniu nowotworów.

 

Artykuł sponsorowany