Dlaczego warto kupić sprzęt medyczny od firmy Winncare?

Osoby niepełnosprawne zazwyczaj mają potrzebę korzystania ze sprzętu medycznego, który koniecznie musi być wysokiej jakości. Takie produkty znajdziemy w firmie Winncare. Jest to przodujący producent sprzętu medycznego, który działa na rynku już od 1973 roku, lecz dopiero po 15 latach działalności skupił się na produkcji technicznych sprzętów pomocniczych do poruszania się. Co znajdziemy w ofercie? Sprawdź to!

Bogaty asortyment produktów

Firma Winncare stara się, aby jej klienci otrzymywali produkty, których użytkowanie jest proste, komfortowe, ale co najważniejsze – bezpieczne. W jej ofercie znajdziemy między innymi:

  • podnośniki sufitowe,
  • podnośniki,
  • sprzęt do rehabilitacji chodu,
  • pionizatory,
  • podwieszki i wieszaki,
  • sprzęt kąpielowo-toaletowy,
  • łóżka,
  • materace,
  • meble.

Pokrótce rzecz ujmując – w asortymencie znajdziemy produkty, które niezbędne są w takich miejscach jak szpitale, czy ośrodki rehabilitacyjne. Świetnie sprawdzają się również w domach, w których znajduje się osoba niepełnosprawna.

Dlaczego warto zaufać firmie Winncare?

Obecnie nietrudno znaleźć firmę, której specjalizacją jest produkcja sprzętu medycznego dla osób niepełnosprawnych. Jednak to właśnie produkty Winncare wyróżniają się na tle konkurencji. Mają oryginalny i nowoczesny design oraz są funkcjonalne. Decydując się na ich zakup, zyskujemy aż do 5 lat gwarancji! Zaś produkty są w pełni komfortowe dla pacjentów i posiadają wszelkie atesty i certyfikaty jakości, więc są całkowicie bezpieczne.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że firma działa nieustannie od ponad 45 lat, a to jest najlepszy dowód na to, że warto jej zaufać. Jej celem jest pomoc opiekunom osób niepełnosprawnych w wypełnianiu ich obowiązków, ale także zapewnienie wygody pacjentom na co dzień. Firma wciąż się rozwija i wprowadza nowości technologiczne, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo – zarówno pacjenta, jak i opiekuna.

Firma Winncare – dla klientów indywidualnych i komercyjnych

Z oferty produktów firmy Winncare mogą skorzystać zarówno klienci komercyjni, jak i indywidualni. Producent w razie potrzeby zapewnia także fachowe doradztwo, zaś cała załoga firmy regularnie uczestniczy w konferencjach, szkoleniach i kursach, by móc nieustannie podnosić jakość usług i produktów – w końcu najważniejsze jest zadowolenie klienta! Jeśli zatem jesteś zainteresowany zakupem poduszki pozycjonującej, potrzebne Ci jest łóżko medyczne lub inny sprzęt, to już dziś skontaktuj się z firmą Winncare. Możesz to zrobić telefonicznie, wysłać maila bądź odwiedzić siedzibę firmy, która znajduje się w Jasieniu.

Dodatkowo warto wspomnieć, że firma Winncare daje możliwość przetestowania sprzętu przed zakupem! To propozycja skierowana do ośrodków leczniczych oraz rehabilitacyjnych. To najlepszy sposób na to, aby móc w pełni dopasować produkty do potrzeb pacjentów, a przede wszystkim sprawdzić, jakie są możliwości wyrobów. Wystarczy skontaktować się z pracownikami, by wybrać najlepszą ofertę i przystąpić do testowania!