Fotel do masażu – własna świątynia relaksu

Fotel z masażem to ulga dla bolącego kręgosłupa, a także relaks po ciężkim dniu pracy. Z tego powodu na jego zakup decyduje się coraz więcej ludzi. Jednak fotel fotelowi nierówny – na rynku dostępnych jest wiele modeli, a niektóre z nich nie spełniają dobrze swojej funkcji. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy zakupie fotelu do masażu, aby cieszyć się korzyściami płynącymi z relaksujących zabiegów.

 1. Fotel masujący – dlaczego warto kupić?
 2. Fotel masujący – jak zbudować świątynie relaksu w domu?


  Fotel masujący – dlaczego warto kupić?


  Fotel masujący zmniejsza napięcie mięśni, gwarantując rozluźnienie oraz poprawę samopoczucia.
  Dodatkowo może przynieść ulgę w bólach kręgosłupa. To doskonały wybór zarówno dla osób pracujących fizycznie, jak i prowadzących siedzący tryb życia.
  Fotele masujące wyposażone są w kule umieszczone na głowicy, których ruch naśladuje dłonie masażysty. Ramiona masujące zapewniają kojący masaż od ramion po lędźwie. W niektórych modelach zakres masażu to również pośladki i uda.
  Dodatkowo modele do masażu posiadają najczęściej poduszki powietrzne umieszczone w siedzisku, przy łydkach, stopach oraz ramionach i przedramionach. Masaż wykonany poduszkami zapewnia skurcz i rozkurcz mięśni, a tym samym pobudza krążenie krwi. Co ważne, fotele masujące wyposażone są często w kilka programów masażu, dzięki czemu intensywność zabiegu można dopasować do własnych potrzeb.
  Kupując fotel do masażu zdecydować się na model z masażerem stóp. Rolki masujące to gwarancja przyjemności płynącej z intensywnego rozmasowania podeszwy stóp. Ważne, aby element do masażu nóg był wysuwany, dzięki czemu bez problemu dopasować będzie można go do wzrostu użytkownika. Fotel do masażu firmy Rest Lords to gwarancja wysokiej jakości oraz rzetelnej obsługi.

  Fotel masujący – jak zbudować świątynie relaksu w domu?

  Potrzeba relaksu nie oznacza konieczności korzystania z oferty masażystów. Mimo że profesjonalny zabieg przynosi ulgę oraz zmniejsza napięcie, czasem trudno znaleźć czas, aby udać się do salonu masażu. Równie dobry efekt uzyskać można w domu, dzięki fotelowi do masażu.
  Posiadając własny fotel do masażu Rest Lords, relaksującym zabiegom oddać można się w każdej chwili, np. w trakcie oglądania filmu czy przeglądania prasy. Taki model może stać się również głównym elementem pomieszczenia do relaksu. Wystarczy niewielki kąt w ustronnym miejscu, aby zbudować prawdziwą domową świątynię odprężenia. Oprócz masującego fotela warto wyposażyć ją w przygaszone oświetlenie, aromatyczne świece i zapachy. Takie miejsce to gwarancja relaksu nawet po stresującym dni.