Kriolipoliza COOLTECH – skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej

Klienci w dzisiejszych czasach mają wysokie oczekiwania. Nie chcemy biegać tam i z powrotem między salonami kosmetycznymi w celu wykonania różnych zabiegów; chcemy, aby wszystkie usługi znajdowały się w jednym miejscu. Masz stałych klientów? Dodaj kriolipolizę do swojej oferty wynajmując urządzenie chłodzące. Jakie zabiegi są dostępne i jakie są możliwości wypożyczenia? Tutaj wyjaśniamy najważniejsze informacje.

Kriolipoliza CoolTech jest dobrą alternatywą dla liposukcji i jest bezpieczniejsza. Nie wymaga znieczulenia ogólnego, a efekt odchudzania jest trwały, ponieważ leczone komórki tłuszczowe są niszczone i wydalane z organizmu przez apoptozę (naturalne usuwanie martwych komórek z organizmu). Wynajem takiego sprzętu to idealne rozwiązanie dla salonów, które chcą poszerzyć swoje usługi bez dużych kosztów początkowych. Korzystając z usług firmy wynajemlasera.pl, możesz przetestować, jak Twoi klienci zareagują na nowe oferty. Zostaniesz przeszkolony, jak korzystać z urządzenia z pomocą doświadczonego profesjonalisty.

Kriolipoliza COOLTECH

Dlaczego kriolipoliza COOLTECH powinna znaleźć się w Twojej ofercie? Jaka jest opłata za wypożyczenie sprzętu? Poznaj najważniejsze informacje, które pomogą Ci poznać warunki współpracy oraz jakość oferowanego sprzętu

Kriolipoliza COOLTECH – co to jest?

Skuteczność Kriolipolizy została udowodniona przez dr Dietera Mansteina i dr R. Roxa Andersona w Massachusetts w Szpitalu Głównym w Bostonie w 2008 roku. Lekarze odkryli, że niskie temperatury mogą wpływać na podskórne komórki tłuszczowe w naszym ciele bardziej niż inne komórki zawierające wodę. Chłodzenie leczonego obszaru przez długi czas powoduje zabicie komórek tłuszczowych (apoptoza), podczas gdy inne komórki (skóra, mięśnie i nerwy) pozostają nienaruszone.

Naukowe podstawy skuteczności zabiegu kriolipolizy odkryto w 2008 roku. Dr Dieter Manstein i dr R. Rox Anderson, dwaj amerykańscy lekarze z Massachusetts General Hospital w Bostonie. Okazuje się, że w odpowiednich warunkach podskórne komórki tłuszczowe są bardziej podatne na zimno niż inne komórki wodonośne naszego organizmu. Długotrwałe, kontrolowane, zlokalizowane chłodzenie tkanki powoduje selektywną śmierć (apoptozę) komórek tłuszczowych bez wpływu na inne komórki – komórki skóry, mięśni i nerwów.

Metoda kriolipolizy polega na tym, że nasycone kwasy tłuszczowe wchodzące w skład komórek tłuszczowych nie są odporne na niskie temperatury i ulegają zniszczeniu w temperaturze +5 stopni Celsjusza. Za pomocą specjalnie zaprojektowanej głowicy urządzenie CoolTech wciąga fałd skóry wraz z znajdującą się pod nim tkanką tłuszczową, a następnie gwałtownie schładza się i zamraża przez 60 do 70 minut do temperatury około -8°C.

Kriolipoliza COOLTECH

Powierzchnię skóry chroni membrana nasączona substancją skutecznie izolującą ją od niskich temperatur. Dlatego tylko komórki tłuszczowe są zamrażane i niszczone, a ich pozostałości są następnie uwalniane do układu limfatycznego i metabolizowane w wątrobie i nerkach oraz wydalane z organizmu w sposób fizjologiczny. Kriolipoliza to innowacyjna i niezwykle skuteczna metoda konsekwentnego zmniejszania rozmiaru ciała.

Kriolipolizę stosuje się przede wszystkim na brzuchu i pośladkach, wewnętrznej stronie ud, okolicy ramion i kolan oraz w każdym innym obszarze ciała, gdzie zmagazynowany tłuszcz może fałdować skórę i tkankę tłuszczową.

Kriolipoliza COOLTECH – wynajem do salonu

Chcąc poszerzyć swoją ofertę, nie musisz od razu decydować się na powiększenie zespołu o kolejnego specjalistę lub inwestowanie w sprzęt, który często jest bardzo kosztowny. Kriolipoliza COOLTECH może być dostarczona na wypożyczonym sprzęcie w Twoim salonie. Serwis WynajemLasera.pl oferuje bardzo korzystne warunki wynajmu. co jest ważne,

Dostarczony sprzęt jest utrzymywany w idealnym stanie technicznym i na bieżąco sprawdzany przez autoryzowany serwis. Są wygodne i całkowicie bezpieczne w obsłudze i użytkowaniu.

Kriolipoliza COOLTECH

Dodatkową usługą jest to, że możesz również wynająć urządzenie do kriolipolizy wraz z szkoleniem experta dedykowanego dla tego sprzętu. Profesjonaliści z tej branży nauczą Ciebie lub Twój personel, jak prawidłowo podłączać i obsługiwać sprzęt, aby świadczenie usług było zawsze na najwyższym poziomie. Co więcej, w ofercie firmy znajduje się również możliwość wynajęcia sprzętu z obsługą – nie potrzebujesz więc dodatkowych szkoleń ani personelu: po prostu udostępniasz powierzchnię.