Najlepsza Klinika Przeszczepu Włosów w Turcji: Esthetic Trip

Przeszczep włosów w Turcji – Najlepsza Klinika

ESTHETIC TRIP

Jeśli planując podróż medyczną w celu wykonania przeszczepu włosów, bierzesz pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo, a także fachową pomoc medyczną z udziałem najlepszych chirurgów oraz lekarzy, Esthetic Trip to doskonały wybór. Przy naszej pomocy uzyskasz wymarzone efekty, bez nadmiernego obciążania Twoich funduszy. Rozpocznij razem z nami swoją drogę do uzyskania nowej, bujnej fryzury. Odźwiedź na naszej stronie internetowej zakładkę darmowej konsultacji, wyślij zdjęcia włosów, a my zajmiemy się resztą!

Od ponad 15 lat współpracujemy z najlepszymi specjalistami z dziedziny chirurgii odtwórczej włosów, pracującymi w największym szpitalu w Turcji. Wykonują oni średnio 200 zabiegów przeszczepu włosów miesięcznie, goszcząc przy tym pacjentów z różnych zakątków świata. Klinika, w której odbywają się zabiegi transplantacji włosów, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i ogromnym zadowoleniu pacjentów uzyskała międzynarodowy certyfikat jakości JCI, przyznawany wyłącznie innowacyjnym jednostkom medycznym.

Jeśli więc zastanawiasz się nad przeszczepem włosów ale nie wiesz od czego zacząć bądź jak dokonać właściwego wyboru – odezwij się do nas za pomocą preferowanej przez Ciebie formy kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci skutecznie wykonany zabieg transplantacji włosów. Dokonamy przede wszystkim szczegółowej analizy Twojej sytuacji, dobierając przy tym odpowiednią technikę przeszczepu włosów by móc przekierować Cię do wykwalifikowanych specjalistów. Zaplanujemy Tobie bezpieczną podróż, gwarantując Ci polskojęzyczną opiekę na miejscu. Więcej informacji znajdziesz także przechodząc do zakładki FAQ.

Doświadczenie kliniki

Nasza firma współpracuje z Medical Park Hospitals, czyli największą prywatną grupą szpitalną w Turcji. Grupa ta została założona w 1993 r., a pod swoją opieką posiada 26 klinik. Od momentu rozpoczęcia swojej działalności, stale się rozwija, nieustannie utrzymując się w czołówce sektora medycznego. Medical Park nie tylko uważnie śledzi wszystkie zaawansowane technologie i metody terapeutyczne na całym świecie, ale także służy jako model wspierający naukę i innowacyjne praktyki. Gromadząc doskonałych specjalistów, podejście nastawione na świadczenie wysokiej jakości usług dla pacjentów kliniki oraz wielospecjalistyczną pomoc – Medical Park Hospitals zapewnia najlepszej klasy usługi o charakterze medycznym i diagnostycznym we wszystkich klinikach, w tym trzech akredytowanych przez Joint Commission International (JCI) z którymi właśnie współpracujemy.

Na co zwrócić uwagę wybierając Najlepszą Klinikę?

  • Na kwalifikacje i doświadczenie lekarza lub specjalisty. Pamiętaj, że jako pacjent lub pacjentka masz pełne prawo do uzyskania informacji dotyczących kwalifikacji osoby, która będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie zabiegu. Tego typu informacje powinny być ogólnodostępne w każdej klinice
  • Opinie pacjentów kliniki
  • Rodzaj używanego sprzętu do zabiegów. Im nowocześniejsza technologia, tym lepiej dla pacjenta
  • Najlepszym poparciem deklaracji na temat przebytych kursów i szkoleń są certyfikaty. Zwykle informacje na ich temat dostępne są na stronach internetowych danego szpitala.
  • Na stronę internetową – prestiżowe kliniki powinny posiadać profesjonalne strony internetowe. Stanowią one wizytówkę kliniki a także są miejscem, w którym potencjalni Pacjenci mogą zapoznać się z najważniejszymi informacjami na jej temat. Warto zwrócić uwagę na znajdujący się tam adres i dane kontaktowe, które jednocześnie stanowią potwierdzenie jej istnienia. Oprócz tego powinien znajdować się na niej wykaz oferowanych zabiegów wraz ze specyfiką, wskazaniami i przeciwwskazaniami do ich wykonania, jak również informacje dotyczące pracujących w danej klinice specjalistów oraz wspomniane wcześniej certyfikaty potwierdzające wiedzę i umiejętności.

Dlaczego warto Nam zaufać?

Problem łysienia jest nam doskonale znany z własnego doświadczenia. Na własnym przykładzie przekonaliśmy się co znaczy perfekcyjnie wykonany zabieg przeszczepu włosów, przeprowadzony przez najlepszych specjalistów. Właściciel Esthetic Trip przez kilka lat poszukiwał rozwiązania dla swojego problemu utraty włosów. Udało mu się jednak znaleźć zaufaną oraz niezwykle wykwalifikowaną kadrę medyczną, która sposób szczególny zwraca uwagę na bezpieczeństwo i estetykę, a oferowana cena zabiegu w stosunku do jakości świadczonych usług jest o wiele niższa od tej, proponowanej w Polsce. Teraz, dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej branży możemy pomóc również Tobie i z chęcią dzielimy się możliwościami, jakich nie zapewni Ci żadna, inna klinika!

Decydując się na wykonanie przeszczepu włosów z naszą firmą, nie musisz się niczego obawiać, zadowolenie oraz komfort naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze. Dlatego przebywając w Turcji, podczas całej procedury możesz liczyć na pomoc polskojęzycznego opiekuna. Nie jesteś przekonany co do skuteczności i trwałości zabiegu? Zapomnij o tym, decydując się na przeszczep włosów z Esthetic Tripdostajesz od nas dożywotnią gwarancję!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą