Ranking najlepszych prezerwatyw marki Durex

W tym tekście uważnie przyjrzymy się 10 różnym prezerwatywom Durex i wybierzemy TOP 10 najlepszych prezerwatyw. O istnieniu niektórych z nich mogliście wcześniej nie wiedzieć.

Durex to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest wiodącym graczem na rynku produktów erotycznych. W swojej ofercie ma min. żele intymne i wibratory, jednak największą rozpoznawalność zawdzięcza prezerwatywom. Kondomy producenta to wiele serii zróżnicowanych produktów. Cienkie, grube, smakowe, prążkowane, wydłużające stosunek lub powlekane dodatkową warstwą lubrykantu, to część z nich. Z tego względu, przyjrzymy się dziś 10 różnym prezerwatywom Durex i postaramy się wybrać najlepsze.

Zestawienie prezerwatyw

W dzisiejszym rankingu zestawimy ze sobą 10 różnych prezerwatyw od marki Durex, a będą to:

  • Durex Classic
  • Durex Performa
  • Durex Invisible
  • Durex Arouser
  • Durex Taste Me
  • Durex Fetherlite Emoji
  • Durex Intense
  • Durex Performax Intense
  • Durex Extra Safe
  • Durex Invisible XL

Wyżej wymienione produkty wezmą udział w naszym rankingu.

10. Durex Invisible XL

Miejsce 10. zajęły przeźroczyste prezerwatywy. Są o 35% cieńsze, niż standardowe. Co więcej, dopisek “XL” nie jest przypadkowy, gdyż ów kondomy należą do kategorii nieco większych, dzięki średnicy 57mm.

9. Durex Extra Safe

9 lokatę zajęły kondomy stworzone z myślą o większej ochronie podczas stosunku. Mają trzykrotnie grubsze ścianki oraz dodatkowe nawilżenie. Są łatwe w aplikacji.

8. Durex Performax Intense

Performax Intense zajmują 8. miejsce w naszym rankingu. Zostały pokryte żelem stymulującym, a dodatkowo posiadają wypustki, które gwarantują niesamowite doznania obu partnerom.

7. Durex Intense

Z pozoru podobne do poprzednich w naszym zestawieniu. Durex Intense różnią się jednak tym, że oprócz żelu stymulującego, który gwarantuje spotęgowane wrażenia, a także wielu wypustek, te kondomy są prążkowane, co znacznie podnosi ich uniwersalność oraz wyjątkowość w dostarczaniu przyjemności.

6. Durex Fetherlite Emoji

Wykonane z naturalnego lateksu, cienkie prezerwatywy. Nie wydzielają charakterystycznego zapachu, mają tzw. kształt “easy-on” oraz zostały pokryte dodatkowym środkiem nawilżającym.

5. Durex Taste Me

Jak sama nazwa wskazuje, są to prezerwatywy o właściwościach smakowych. Idealnie sprawdzą się do seksu oralnego, będąc jednocześnie uniwersalną ochroną. Nietuzinkowe, a dodatkowo przystępne cenowo, z pewnością stanowią jedną z najciekawszych propozycji producenta.

4. Durex Arouser

Niezwykle popularne, Durex Arouser mają prostszy kształt, dzięki któremu lepiej przylegają. Dodatkowo wyposażone w prążki stymulujące, gwarantują masę niezapomnianych doznań. W kolorze koralowym.

3. Durex Invisible Lubricated

Ostatnie miejsce na podium przypadło prezerwatywom Invisible Lubricated. Jak sama nazwa wskazuje, są to kondomy dodatkowo nawilżane specjalnym lubrykantem. Co ciekawe, są także najcieńszymi ze wszystkich z oferty Durex.

2. Durex Perfroma

Durex Performa mają jedno zadanie – wydłużyć stosunek. Dodatkowo, mają przyjemny zapach, są pokryte lubrykantem z benzokainą, która wydłuża stosunek, gwarantując jeszcze większe doznania obu partnerom.

1. Durex Classic

Prezerwatywy, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Najbardziej popularne i najczęściej kupowane kondomy od Durex. Standardowe, ale przez to niezawodne. Mają w sobie wszystko, czego użytkownikom potrzeba. Uniwersalne rozmiarowo, łatwe w aplikacji, chroniące w trakcie stosunku, a także tanie w stosunku do reszty. Są przeźroczyste, mają przyjemny zapach, zostały wykonane z naturalnego lateksu oraz były testowane dermatologicznie. Jednak co najważniejsze – wybrało je miliony klientów na całym świecie. Durex Classic to…klasyka pośród prezerwatyw, która swą uniwersalnością – zawartą w prostocie – wciąż zachwyca wielu.

Ranking najczęściej wybieranych prezerwatyw

Wszystkie z wymienionych w naszym rankingu prezerwatyw są w gruncie rzeczy do siebie podobne. Co więcej, istnieją również liczne odmiany kondomów od Durex lub innych producentów, które swoimi właściwościami, na pierwszy rzut oka wydają się być niezwykle podobnymi. Większość z oferowanych prezerwatyw będzie spełniała swe funkcje, jednak obfitość rynku, sprawia, że możemy wybrać takie, które nam odpowiadają. W tym zestawieniu pojawiły się różne rodzaje kondomów od Durex, od tych nietypowych, aż po zwycięskie – klasyczne. Przy wyborze prezerwatyw powinniśmy naszymi potrzebami oraz jakością produktów, więc mamy nadzieję, że ten ranking pomoże kupującym w wyborze prezerwatyw idealnych dla siebie.